İGF Haber

Osmangazi Belediyesi’nden Yeşilyurt Camii’nde çevre düzenlemesi

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarBursa’nın Osmangazi Belediyesi, ilçedeki camilerin abdestlik ve çevre düzenlemelerini yaparak vatandaşların hizmetine sunuyor. BURSA (İGFA) – Bursa’nın Osmangazi Belediyesi, Hamitler Yeşilyurt Camii’nin abdest alma yerleri ve çevre düzenleme çalışmalarını..

Osmangazi Belediyesi’nden Yeşilyurt Camii’nde çevre düzenlemesi

Bursa’nın Osmangazi Belediyesi, ilçedeki camilerin abdestlik ve çevre düzenlemelerini yaparak vatandaşların hizmetine sunuyor.

BURSA (İGFA) – Bursa’nın Osmangazi Belediyesi, Hamitler Yeşilyurt Camii’nin abdest alma yerleri ve çevre düzenleme çalışmalarını tamamlayarak hizmete açtı. Fen İşleri Müdürlüğü, Yeşilyurt Camii’nin bahçe duvarı ve korkulukları ile zemin parke kaplaması, abdestlik, WC ve depo odasını vatandaşların kullanımına sundu.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Cuma namazını AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç ve AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez’in yanı sıra Bursa’ya ziyarete gelen Kütahya Simav Belediye Başkanı Adil Biçer ile birlikte Hamitler Yeşilyurt Camii’nde kıldı.

Vatandaşlar için buluşma noktası olan camilere yönelik hizmetlere devam ettiklerini kaydeden Başkan Dündar, “Aynı zamanda yeni gelişim bölgesi olan Hamitler’de, altyapı, üst yapı, park, spor tesisleri, pazar alanları gibi pek çok yatırım gerçekleştiriyoruz. Bugün de, Yeşilyurt Camii’nde vatandaşlarımızla buluştuk. Hayırsever vatandaşlarımız tarafından yaptırılan camimizde, bizler de çevre düzenlemelerini gerçekleştirdik” dedi.

AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç da Osmangazi Belediyesi’nin ilçedeki hizmetleri için Başkan Dündar’a teşekkür etti.

Hamitler Mahalle Muhtarı Hüsamettin Aşkın da, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın her zaman vatandaşın yanında olduğunu ifade ederek, “Başkanımız sağ olsun her zaman yanımızda. Hamitler’e birçok yatırım kazandırdı. Yeşilyurt Camimizin de bahçe düzenlemesi, çevre duvarları, tuvalet ve abdestlikleri ile zemin kaplamasını yaptı. Yaptığı hizmetlerden ve bize verdiği desteklerden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL