Gündem

Osmaniye Mahallesi’nde cadde ve sokaklar yenileniyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde bulunan sokak ve caddelerde sıcak asfalt yama ve serme çalışmalarını sürdürürken, parke taş çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Köy ve kent..

Osmaniye Mahallesi’nde cadde ve sokaklar yenileniyor
Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde bulunan sokak ve caddelerde sıcak asfalt yama ve serme çalışmalarını sürdürürken, parke taş çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Köy ve kent merkezinde birçok noktada sıcak asfalt ve parke çalışması gerçekleştiren Gemlik Belediyesi ekiplerinin son durağı ise ilçenin Osmaniye Mahallesi oldu.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Gemlik’in Osmaniye Mahallesi’nde bulunan Hüsamettin Öktem Caddesi, Sümer Sokak, Bol İncirli Sokak, Pembe Sokak’ta parke taş çalışmalarına başladı. Ekipler yaklaşık 6000 metrekare kilitli parke taşını bu cadde ve sokaklara döşeyerek yeni bir görünüme kavuşturacak.
Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar hakkında konuşan Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, “Gemlik Belediyesi olarak ilçemizin muhtelif bölgelerindeki yol çalışmalarımıza devam ediyoruz. Zeytin hasatı öncesinde tüm köy ve merkeze bağlı arazi yollarımızda çalışmalarımızı gerçekleştirerek çiftçimizin zeytinliğine daha rahat ulaşmasını sağlamamızın ardından Şahin yurdu ve yeni Endüstri Meslek Lisesinin bölgesinde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirmiştik. Şimdi ise ekiplerimiz, Osmaniye Mahallemizdeki cadde ve sokaklarda çalışmalara başladı. Bu çalışmaların ardından 6 bin metrekare kilitli parke taşını sokak ve caddelerimize döşeyerek Gemlik’e yakışır cadde ve sokaklar kazandıracağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL