İGF Haber

Pamukkale Belediyesi’nden kiracılarına bir destek daha

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarPamukkale Belediye Meclisi Mart ayı oturumundan belediyenin kiracılarına güzel haber çıktı. Koronavirüs pandemisinde işyerleri kapanan ve yeni kontrollü normalleşme sürecinde faaliyetlerine yeniden başlayan kiracılara yüzde 50 oranında indirim uygulanacak…

Pamukkale Belediyesi’nden kiracılarına bir destek daha

Pamukkale Belediye Meclisi Mart ayı oturumundan belediyenin kiracılarına güzel haber çıktı. Koronavirüs pandemisinde işyerleri kapanan ve yeni kontrollü normalleşme sürecinde faaliyetlerine yeniden başlayan kiracılara yüzde 50 oranında indirim uygulanacak.

DENİZLİ (İGFA) – Pamukkale Belediye Meclisi Mart ayı oturumu Belediye Başkanı Avni Örki başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis oturumundan önce Bitlis’teki helikopter kazasında şehit olan 11 asker için 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Başkan Avni Örki’nin yazılı önergesi ile gündeme alınan maddeye göre Pamukkale Belediyesi’nin kiracısı olan ve pandemi sürecinde faaliyetlerine ara veren kiracılar, kiralarını yüzde 50 indirimli olarak ödemesi kararlaştırıldı. Aynı indirimin pandemi dolayısıyla işleri azalan kiracılar için de uygulanması karara bağlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL