Sağlık

Profesör Bilgen’den devlete ‘pandemi’ övgüsü

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÖzel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, devletin Koronavirüs pandemisi sürecini iyi yönettiğini dile getirdi. BURSA (İGFA) – Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof…

Profesör Bilgen’den devlete ‘pandemi’ övgüsü

Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, devletin Koronavirüs pandemisi sürecini iyi yönettiğini dile getirdi.

BURSA (İGFA) – Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada, Medicabil Ailesi’nin doktorları ve diğer çalışanları da aynı ‘14 Mart Tıp Bayramı ruhuyla’ elinden gelen bütün özveriyi, gayreti ve samimiyeti ile hastalarımıza şifa dağıtmak için hiç esirgemeden en sonuna kadar kullanıyorlar” dedi.

Ülkemizde ilk COVID-19 vakasının görülmesinden bu yana bir yılın geride kaldığını ve bu süreçte bütün hekimlerin ve sağlık çalışanlarının ellerinden geleni sonuna kadar yaptıklarını söyleyen Prof. Dr. Bilgen, “Dünyayı saran pandemi, pek çok kesimi olduğu gibi bizi de gerçekten test etti. Sağlık çalışanlarının son ana kadar dayanıklılıklarını göstermek üzere test etti ve hepimiz bu sıkıntıdan başarıyla, alnımızın akıyla çıkıyoruz” şeklinde konuştu.

Açıklamasında, başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere devletin ilgili bütün birimlerinin bu dönemdeki çalışmalarına da değinen Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, “Devletimizin yaptıklarına da değinmek gerekirse, gerçekten bu süreç çok güzel bir şekilde yönetildi” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL