Gündem

Saadet Partisi Gemlik Kadın Kolları Başkanı Aynur Uzundan gazetemize ziyaret

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSaadet Partisi Gemlik Kadın Kolları Başkanı Aynur Uzun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti. Saadet Partisi Gemlik Kadın Kolları Başkanı Aynur uzun..

Saadet Partisi Gemlik Kadın Kolları Başkanı Aynur Uzundan gazetemize ziyaret

Saadet Partisi Gemlik Kadın Kolları Başkanı Aynur Uzun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti.

Saadet Partisi Gemlik Kadın Kolları Başkanı Aynur uzun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Gemlik basın haber gazetemizi ziyaret etti.
Başkan Uzun ve beraberindeki heyet, Gemlik basın imtiyaz sahibi Tarık Şeker’in  ve personelinin 10 ocak Çalışan gazeteciler gününü kutladı.

Uzun, yaptığı açıklamada, “Bilgiye ulaşmanın kolay olduğu fakat doğru bilgiyi bulmanın zorlaştığı günümüzde, basın mensubu kardeşlerimizin büyük bir özveri ile çalıştıklarının farkındayız. Bu sebeple hak ve adaletin tesisi için kaleminizden dökülen her bir sözcüğün, bizim için değeri oldukça büyüktür. Bu kutsal vazifenizde bizlerin desteği her zaman sizlerle olacaktır. Ülkemizde; kişi hak ve özgürlüklerine dayalı, düşünce ve ifade hürriyetinin ilke edinildiği, basın mensuplarının görevini özgürce gerçekleştirebildiği; örgütlenme ve sendikalaşma haklarını mümkün kılan bir ortamın ivedilikle sağlanması gerekmektedir. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik ve sosyoekonomik sıkıntıların bir an önce sona erdiği; siyasi kutuplaşmalardan uzak, barışın, huzurun ve refahın tesis edildiği ve siz gazetecilerin evrensel basın ilkeleriyle tarafsız ve etik kurallara bağlı olarak mesleklerini icra edebilecekleri bir iletişim ortamına ulaşmak ortak beklentimizdir. Bir ülkede basın ne kadar özgürse, o ülke o kadar hür şartlarda yönetiliyor demektir. Dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL