İGF Haber

Sağlıkçılar açık büfe ile motive oldu

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan sağlık personelleri moral ve motivasyonu artırmak için açık büfe etkinliği düzenlendi. KIRŞEHİR (Kırşehir Kısa Haber) – Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gerçekleşen..

Sağlıkçılar açık büfe ile motive oldu

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan sağlık personelleri moral ve motivasyonu artırmak için açık büfe etkinliği düzenlendi.

KIRŞEHİR (Kırşehir Kısa Haber) Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gerçekleşen personeli motive etkinliğine Hastane Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Yahya Şahin ve Yardımcıları Dr. Halim Koçpınar ve Uzm. Dr. İbrahim Üntan’ın yanı sıra İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Ahmet Alan, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayça Atik, Müdür Yardımcıları Nevzat Kurt, Serap Atak, Mesut Gündoğdu, İlkay Tekin, Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, Türk Sağlık-Sen Başkanı Kazım Kağan Karagül ve sağlık personelleri katıldı. Hastanede yemek sonrasında açık büfe olarak sigara böreği, mercimek köfte, tatlı, patates salatası ve meyvelerden oluşan ürünler sağlık çalışanlarına ikram edildi.

Başhekim Dr. Yahya Şahin, her şeyin en güzeline layık olan sağlık çalışanlarına bu tür etkinlikleri her hafta yapmayı planladıklarını kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL