İGF Haber

Sakarya Yenikent’e iç hat

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSakarya’da Yenikent’te Karaman, Camili ve Korucuk mahalleleri arasında hizmet sunacak 24İ belediye otobüs hattı hizmete başladı. SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yenikent bölgesinde sefer yapacak 24İ hattı..

Sakarya Yenikent’e iç hat

Sakarya’da Yenikent’te Karaman, Camili ve Korucuk mahalleleri arasında hizmet sunacak 24İ belediye otobüs hattı hizmete başladı.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yenikent bölgesinde sefer yapacak 24İ hattı hizmete başladı.  Karaman İkizce Köprüsünden başlayıp Korucuk SEAH Kampüsü arasında önemli noktalardan geçecek hattın saat ve güzergâh bilgilerine SAKUS’tan ulaşılabilecek.

Ulaşım Dairesi Başkanlığı’ndn yapılan açıklamada, Yenikent’te yaşayan vatandaşlardan gelen talepler kapsamında okullar ve hastaneleri de içine alan yeni bir iç hat güzergâhı oluşturduklarını belirterek “Okullara ve hastane kampüslerine, bölge içinde ulaşım artık kolaylaşıyor. Vatandaşlarımız Karaman İkizce Köprüsü’nden başlayıp Korucuk SEAH Kampüsü arasında önemli noktalardan geçecek hattın saat ve güzergâh bilgilerine SAKUS’tan ulaşabilirler” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL