İGF Haber

Sakarya’da sağlıkçılara vefa konseri

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSakarya Üniversitesi tarafından düzenlenecek olan Vefa Konseri’nde, sağlık çalışanlarının istek parçaları SAÜ Devlet Konservatuvarı tarafından seslendirilecek. SAKARYA (İGFA) – COVID-19 ile mücadelede ön saflarda mücadele veren sağlık çalışanlarına destek..

Sakarya’da sağlıkçılara vefa konseri

Sakarya Üniversitesi tarafından düzenlenecek olan Vefa Konseri’nde, sağlık çalışanlarının istek parçaları SAÜ Devlet Konservatuvarı tarafından seslendirilecek.

SAKARYA (İGFA) – COVID-19 ile mücadelede ön saflarda mücadele veren sağlık çalışanlarına destek için düzenlenecek Vefa Konseri, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İletişim Koordinatörlüğü tarafından canlı olarak yayınlanacak.  

SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, pandemi döneminde sağlık çalışanlarının fedakârca ve özverili bir şekilde mücadele ettiklerini dile getirerek, bir konserle vefa göstermek istediklerini söyledi. SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde 5 Mart Cuma akşamı saat 20:00’de gerçekleşecek olan programın Sakarya Üniversitesi resmi sosyal medya hesapları ve Youtube kanalından (sakaryauni) izlenebileceği, salona seyirci alınmayacağı duyuruldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL