Bursa Haberleri Gündem

Sanayi veTeknoloji Bakanı Varank TOGG Fabrikası İnşaat Sahasında İncelemede Bulundu

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSanayi veTeknoloji Bakanı Mustafa Varank Gemlik’te yapımı büyük bir hızla devam eden TOGG Otomobil Fabrikasını ziyaret ederek, inşaat çalışmaları hakkında şirket yetkililerinden bilgiler aldı. Varank’a Türkiye Odalar ve Borsalar..

Sanayi veTeknoloji  Bakanı Varank TOGG Fabrikası İnşaat Sahasında İncelemede Bulundu

Sanayi veTeknoloji Bakanı Mustafa Varank Gemlik’te yapımı büyük bir hızla devam eden TOGG Otomobil Fabrikasını ziyaret ederek, inşaat çalışmaları hakkında şirket yetkililerinden bilgiler aldı. Varank’a Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’da eşlik etti.
1 milyon 200 bin metrekarelik alanda devam eden fabrika inşaat alanında Varank ve beraberindeki heyeti Bursa Valisi Yakup Canbolat, İl Emniyet Müdürü Tacettin Arslan, Gemlik kaymakamı Hasan Göç, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, Gemlik Ticaret ve Sanayi odası başkanı Paşa Ağdemir, Ticaret Borsası başkanı Özden Beki ile Türkiye’nin otomobili girişim grubu TOGG’un yetkililer ile Aydınlar Madencilik Yönetim Kurulu başkanı Ceyhan Aydın ve firma çalışanları karşıladı.
Bakan Varank ve beraberindekiler fabrika inşaatında yaptıkları incelemelerin ardından ilçemizden ayrıldılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL