İGF Haber

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu, öğrencilerin heyecanına ortak oldu

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarCOVID-19 salgını dolayısıyla eğitim öğretime uzun bir süre ara verilmesi ardından yüz yüze eğitime başlanması sonrasında Siirt’te Vali ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, öğrencilerin heyecanına ortak oldu. SİİRT..

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu, öğrencilerin heyecanına ortak oldu

COVID-19 salgını dolayısıyla eğitim öğretime uzun bir süre ara verilmesi ardından yüz yüze eğitime başlanması sonrasında Siirt’te Vali ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

SİİRT (İGFA) – Siirt’te 14 Eylül Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Vali ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, eğitim öğretim yılının ikinci döneminde yüz yüze eğitime başlanması dolayısıyla öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Okulun genel durumu hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip ve okul idarecilerinden bilgi alan Vali Hacıbektaşoğlu, sınıfları gezerek, öğrencilerle geleceğe dair hedefleri ve hayalleri üzerine sohbet etti. Öğrencilere kitap hediye ederek, başarı dileklerini ileten Vali Hacıbektaşoğlu, Siirt’in salgın durumuna göre düşük riskli düzeyde olduğunu ifade ederek, salgının başından bu yana fedakarca mücadele eden sağlık çalışanlarına, kamu kurumu personelleri, sivil toplum kuruluşları, esnaflar ve tüm vatandaşlara teşekkür etti.  

Tedbirlere tam riayet ederek ve alınan tedbirleri korumaya devam edilmesi yönünde de vatandaşları uyaran Vali Hacıbektaşoğlu, “Bugün çok mutluyuz, inşallah bunu sürdürmek için var gücümüzle tüm Siirt olarak hep beraber çalışacağız” dedi. Bu arada uzun bir aranın ardından ilk kez okula gelen öğrencilerin de oldukça heyecanlı ve mutlu oldukları görüldü. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL