İGF Haber

Siirtliler kontrollü normalleşmenin keyfini çıkarıyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarDüşük risk grubunda yer alan Siirt’te kontrollü normalleşmenin keyfini vatandaşlar, güneşli havada vakit geçirerek çıkardı. SİİRT (İGFA) – COVID-19 risk haritasında düşük riskli iller arasında bulunan Siirt’te, 65 yaş..

Siirtliler kontrollü normalleşmenin keyfini çıkarıyor

Düşük risk grubunda yer alan Siirt’te kontrollü normalleşmenin keyfini vatandaşlar, güneşli havada vakit geçirerek çıkardı.

SİİRT (İGFA) – COVID-19 risk haritasında düşük riskli iller arasında bulunan Siirt’te, 65 yaş üstü ve 20 yaş altı grubundakilerin sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırılmasıyla vatandaşlar kontrollü normalleşme ile kendilerini dışarıya attı. 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve kentin bir çok parkını doldura vatandaşlar, güneşli havanın keyfini çıkardı. 

İşlek noktalardan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na gelen 65 yaş üstü vatandaşlar tedbirlere uyarak banklarda oturdu, bazıları vatandaşlar da temiz havada yürümeyi tercih etti. Vatandaşlar, salgın nedeniyle eve kapandıklarını ve bu süreçte çok sıkıldıklarını belirterek, maske, mesafe ve hijyen kurallarına herkesin uyması gerektiğini söyledi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL