İGF Haber

Siirt’te öğrencileri motive etti

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSiirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, ‘İbrahim Hakkı İmam Hatip Ortaokulu’ ‘Siirt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde ‘incelemelerde bulunarak, öğrencilerle sohbet etti, öğütler verdi. SİİRT (İGFA) –..

Siirt’te öğrencileri motive etti

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, ‘İbrahim Hakkı İmam Hatip Ortaokulu’ ‘Siirt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde ‘incelemelerde bulunarak, öğrencilerle sohbet etti, öğütler verdi.

SİİRT (İGFA) – Eğitimci eşi Güney Hacıbektaşoğlu ile birlikte İbrahim Hakkı İmam Hatip Ortaokulu giden Siirt Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, Kızılay Siirt Şubesi ve Önder Derneği’nin temin ettiği giysi ve hazırlık kitaplarını öğrencilere dağıttı.
Öğrencileri ile sohbet eden Vali Hacıbektaşoğlu, pandemi nedeniyle uzaktan eğitim almak zorunda kaldıklarını belirterek, bunun moral ve motivasyonlarını bozmaması gerektiğini söyledi. Sınavlara daha 2,5 aylık bir süre kaldığını belirten Vali Hacıbektaşoğlu, üniversite sınavları için motive etti. Öğrencilere kendilerine güvenmelerini isteyen Vali Hacıbektaşoğlu “Kendinize güvenin ve bol bol çalışın. Teknik alanda iyi birer elaman, iyi birer mühendis olun. Ülkemize ve ailenize yararlı olmanızı istiyor ve sizlere güveniyoruz. “ gezerek incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip, Kızılay Siirt Şubesi Başkanı Nihat Altunç, Önder Derneği Başkanı Sabahattin Ataker eşlik ettiği Vali Hacıbektaşoğlu, incelemelerinde yeni yapılacak olan okul binası hakkında bilgiler aldı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL