Teknoloji

Sparkle ve Google Cloud, 27 ülkede bulut teknolojiyi hızlandıracak

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarOCRE Cloud Framework sağlayıcısı olarak seçilen Sparkle, aralarında Türkiye’nin de olduğu 27 ülkedeki Ar-Ge kurumlarına bulut çözümleri ve profesyonel hizmetler sunacak. BURSA (İGFA) – İtalya’nın ilk uluslararası servis sağlayıcısı..

Sparkle ve Google Cloud, 27 ülkede bulut teknolojiyi hızlandıracak

OCRE Cloud Framework sağlayıcısı olarak seçilen Sparkle, aralarında Türkiye’nin de olduğu 27 ülkedeki Ar-Ge kurumlarına bulut çözümleri ve profesyonel hizmetler sunacak.

BURSA (İGFA) – İtalya’nın ilk uluslararası servis sağlayıcısı olan ve dünyanın en iyi on operatörü arasında yer alan Sparkle, pan-Avrupa araştırma, eğitim ağı ve hizmetleri sağlayıcısı GÉANT tarafından, OCRE Cloud Framework sağlayıcısı olarak seçildi. Anlaşmaya göre Sparkle, Türkiye’nin de içinde bulunduğu 27 ülkedeki Ar-Ge kurumlarına bulut çözümleri ve profesyonel hizmetler sunacak.

Anlaşma kapsamında Sparkle, buluta geçişlerinde kurumları desteklemek için profesyonel hizmetlerle zenginleştirilmiş Google Cloud teknolojilerine dayalı anahtar teslimi bulut çözümleri sunacak. Sparkle’ın yetkinlik merkezi tarafından sağlanan deneyim, bulut ve uç bilişim alanında mükemmeliyetçiliğiyle bilinen TIM Group’a ait Noovle tarafından desteklenecek ve geliştirilecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL