İGF Haber

Süper Lig’de Bursalı hakem sayısı artacak

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarTürkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Bursa Şubesi’nin geçtiğimiz hafta içerisinde gerçekleşen olağan genel kurulunda güven tazeleyen Başkan Özgür Uçak yeni dönemle ilgili olarak hedeflerini açıkladı. BURSA (İGFA)..

Süper Lig’de Bursalı hakem sayısı artacak

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Bursa Şubesi’nin geçtiğimiz hafta içerisinde gerçekleşen olağan genel kurulunda güven tazeleyen Başkan Özgür Uçak yeni dönemle ilgili olarak hedeflerini açıkladı.

BURSA (İGFA) – Tanışma toplantısına Başkan Özgür Uçak’ın yanı sıra aynı zamanda Yenişehir Belediye Başkanı da olan Başkan Vekili Davut Aydın ile yönetim kurulu üyeleri Aşkın Değirmenci, Murad Albay, Cengiz Korucu, Ziya Tanoğlu, Evren Karabulut, denetleme kurulu ile yedek üyelerin katılımıyla yapıldı.

Tayyare Kültür Merkezi’nde yapılan 13’ncü Olağan Genel Kurul’da rakibi Aziz Sonat’ı geride bırakarak 3 yıl daha başkanlık koltuğuna sahip olan Özgür Uçak, Bursa hakemliğinin Türkiye’de en başarılı ikinci il konumunda olduğunu vurgularken, liglerdeki başarılı hakem sayılarını artırmayı yönetim olarak kendilerine hedef seçtiklerini ifade etti.

Bursa hakem camiasının marka değerini ve vizyonunu yükseltmek amacıyla birçok projelerinin bulunduğunu kaydeden Başkan Uçak, “Daha güçlü bir hakem camiası yaratmak istiyoruz. Yaptığımız faaliyetlerin gerek Bursa içerisinde gerekse Türkiye’de güzel ve anlamlı bir şekilde anılmasında basın mensuplarımızın payı büyük. Bursa basını, Bursa futbol ailesi, bizleri çok destekledi. Yeni dönemde inşallah daha iyi işler yapacağız” dedi.
 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL