Gündem

Ticaret Odasından Öğrencilere Tablet Desteği

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarGemlik Ticaret ve Sanayi odası, ilçe Milli Eğitim müdürlüğüne öğrencilere verilmek üzere tabletleri teslime etti. Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı salonunda gerçekleşen programda, Koronavirüs Tedbirleri kapsamında online olarak..

Ticaret Odasından Öğrencilere Tablet Desteği

Gemlik Ticaret ve Sanayi odası, ilçe Milli Eğitim müdürlüğüne öğrencilere verilmek üzere tabletleri teslime etti.
Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı salonunda gerçekleşen programda, Koronavirüs Tedbirleri kapsamında online olarak devam eden eğitim sürecinde yardıma ve desteğe ihtiyacı olan öğrencilerin kullanımına yönelik Türkiya Odalar ve Borsalar Birliğinin yanı sıra, Gemlik Ticaret ve Sanayi odası ve bazı üyelerinde desteği ile alınan 120 adet klavyeli tablet imzalanan protokolün ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.
Protokol imza törenine ilçe kaymakamı Hasan Göç, Ticaret ve Sanayi odası başkanı Paşa Ağdemir, İlçe Milli eğitim müdürü Mehmet Duran, Ticaret ve Sanayi odası meclis başkanı Hasan Yıldırım ve oda yönetim kurulu üyesi Şefik Yılmaz ile Genel sekreter Emre Gemicioğlu katıldı. Hazırlanan protokole Ağdemir ve Duran birlikte imza koydular.
Gemlik Ticaret ve Sanayi odası başkanı Paşa Ağdemir, “Sosyal sorumluluk bilinciyle, ilçemizdeki ihtiyaç sahibi öğrencilere her sene Odamız desteği ile eğitim yardımı yapıyoruz. Bu sene pandemi sonrası farklı bir adım atmak istedik. TOBB, GTSO ve hayırsever üyelerimizin desteği ile birlikte, online eğitim gören ama bilgisayar alacak maddi imkânı bulunmayan öğrencilerimize, klavyeli tablet hediye ediyoruz. Bu tabletler ilçe milli eğitim müdürlüğü tarafından belirlenen 120 öğrenciye eğitim gördükleri okullar aracılığıyla gerçekleştirilecek” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL