Gündem Sağlık

Türk Kızılayı ile Yeşilay’ın Bursa birlikteliği

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarTürk Kızılay ile Yeşilay’ın Bursa şube yönetimleri işbirliği için el ele verdi. BURSA (İGFA) – Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Özcan Susmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, Yeşilay Bursa Şube’yi..

Türk Kızılayı ile Yeşilay’ın Bursa birlikteliği

Türk Kızılay ile Yeşilay’ın Bursa şube yönetimleri işbirliği için el ele verdi.

BURSA (İGFA) – Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Özcan Susmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, Yeşilay Bursa Şube’yi ziyaret etti. Özcan Susmaz, Yeşilay’ın faaliyetlerini yakından takip ettiklerini söylerken Yeşilay Bursa Şube Başkanı Dr. Serhat Yamalı, sağlıklı bir toplum oluşturmak adına yoğun çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

 “ORTAK NOKTA, TOPLUM YARARI”

Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Özcan Susmaz, Yeşilay’ın geçmişten günümüze bağımlılığın her türlüsüne karşı büyük bir mücadele vererek sağlıklı toplum oluşturma çabasını yakından izlediğini söyledi. Susmaz, Yeşilay’ın verdiği mücadelede her zaman yanında olduklarını belirtti.

Türk Kızılay’ı ve iyilik hareketinin yakından izleyip takdir ettiklerini ifade eden Yeşilay Bursa Şube Başkanı Dr. Serhat Yamalı ise, Yeşilay olarak 120 şube, yüzbinlerce gönüllü, 100 Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) ile çalışmaları var gücüyle sürdürdüklerini söyledi. Yamalı, “Türk Kızılay ve Yeşilay el ele vermeli, sağlıklı bir toplum oluşturmak ve ihtiyacı olan herkese ulaşmalı” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL