İGF Haber

Türkiye’nin ilk sanal turizm fuarında Fethiye de tanıtıldı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarCOVID-19 salgını nedeniyle bu yıl sanal ortamda düzenlenen 14. Travel Turkey İzmir Fuarı’nda Fethiye etkili şekilde tanıtıldı. MUĞLA (İGFA) – Türkiye’nin ilk sanal turizm fuarı olan 14. Travel Turkey..

Türkiye’nin ilk sanal turizm fuarında Fethiye de tanıtıldı

COVID-19 salgını nedeniyle bu yıl sanal ortamda düzenlenen 14. Travel Turkey İzmir Fuarı’nda Fethiye etkili şekilde tanıtıldı.

MUĞLA (İGFA) – Türkiye’nin ilk sanal turizm fuarı olan 14. Travel Turkey Dijital İzmir Fuarı’nda, tanıtım filmleri ve görsellerle tanıtılan Fethiye standına ziyaretçilerin yoğun ilgisi oldu.

14. Travel Turkey İzmir Digital Fuarı’na, 14 ülke yer alırken, 64 ülkeden yüzlerce ziyaretçi tarafından gezildi. Salgın ortamında turizm sektörü paydaşının dijital platformda bir araya gelmesini sağlayan fuar, Türkiye’de turizm fuarları açısından yeni bir dönemi başlattı. İZFAŞ’ın dijital altyapısıyla sadece sanal ortamda 25 Şubat 2021 tarihinde çevrimiçi olarak kapılarını açan 14.Travel Turkey İzmir Digital Fuarı, dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini aynı ortamda buluşturdu. Turizmciler, platform üzerinden randevu oluşturup görüntülü B2B görüşmelerle yeni iş bağlantıları kurdu. 
Fuarda Fethiye’nin reklam ve stant giderleri Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) ile Fethiye Belediyesi tarafından karşılandı. FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Türkiye’de turizm sektörünün ilk sanal fuarı 14.Travel Turkey İzmir Digital’de Fethiye ve Seydikemer bölgesinin en iyi şekilde tanıtılması için tüm turizm paydaşlarıyla birlikte hazırlandıklarını söyledi.

Çıralı, Fethiye’nin Türkiye’nin ilk sanal turizm fuarında en iyi şekilde tanıtımı için Turizm Konseyi ile birlikte hareket ettiklerini kaydederek, “Fethiyemizin her yönüyle, doğal güzelliklerini, alternatif turizm seçeneklerini ön plana çıkartacak şekilde 14. Travel Turkey İzmir Digital Fuarı’na yer aldı. COVID-19 küresel salgını nedeniyle yaşanan kriz dönemini etkin tanıtımla fırsata çevirdi. Dünyanın dört bir yanından katılımın olduğu 14. Travel Turkey Digital Fuarı’nda bizi yalnız bırakmayan tüm Fethiye sevdalılarına teşekkür ederiz. Fethiyemiz, 2021 yılı turizm sezonundaki tüm belirsizliklere rağmen misafirlerini ağırlamaya hazır. Muhteşem doğamız, tertemiz koylarımız, mavi bayraklı plajlarımız, güvenli turizm belgeli otellerimiz, butik işletmelerimiz, yürüyüş yollarımız ve yamaç paraşütü başta olmak üzere alternatif spor etkinliklerimizle 2021 turizm sezonunda yerli ve yabancı misafirlerimizi bekliyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL