Gündem

ÜLKÜ OCAKLARINDAN CUMA ÇIKIŞI MASKE VE KOLANYA DAĞITIMI

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÜLKÜ OCAKLARINDAN CUMA ÇIKIŞI MASKE VE KOLANYA DAĞITIMI Gemlik Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı tarafından Belirlenen Camilerimizde bin adet maske dağıtımı ve Kolanya ikramında bulunuldu. Pandemiyle olan mücadeleye dönem dönem..

ÜLKÜ OCAKLARINDAN CUMA ÇIKIŞI MASKE VE KOLANYA DAĞITIMI

ÜLKÜ OCAKLARINDAN CUMA ÇIKIŞI MASKE VE KOLANYA DAĞITIMI

Gemlik Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı tarafından Belirlenen Camilerimizde bin adet maske dağıtımı ve Kolanya ikramında bulunuldu.

Pandemiyle olan mücadeleye dönem dönem verdiği destekler ve yaptıkları çalışmalarla dikkat çekmeye çalışan Gemlik Ülkü Ocakları ilçe Başkanlığı tarafından kapsamlı Bir maske dağıtımı etkinliği düzenlendi. Gemlik Merkez Camii Başta olmak üzere Belirlenen Merkezi Camilerde Cuma çıkışı ülkücü gençler, ellerinde bulunan ambalajlı bin maskeyi vatandaşlara dağıtıp Kolanya ikram etti.Gemlik Ülkü Ocakları Başkanı İsmail BAYDAR yaptığı değerlendirmede; “Ülkü Ocakları olarak her daima milletimizin ve devletimizin yanında olduk. Pandemi dolayısıyla zor günlerden geçtiğimiz şu süreçte vatandaşlarımıza destek olmak ve maske bilincini artırmak amacıyla ‘maskeni tak riski azalt’ sloganı ile bir çalışma yaptık. Çalışma kapsamında ilçe merkezimizin Camilerinde eş zamanlı olarak Cuma çıkışı bin adet ambalajlı maske dağıttık Kolanya ikramında bulunduk. Etkinliğimizin gerçekleşmesinde emeği geçenlerden Allah razı olsun. Var olsun Ülkü Ocakları” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL