İGF Haber Siyaset

Yıldız; Esnaf Kan Ağlıyor.

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız yapmış oldukları esnaf ziyaretleriyle alakalı olarak basın açıklaması düzenledi. Esnafın derdini dinlediklerini bir nebze de olsa dertlerine derman olmayı hedeflediklerini..

Yıldız; Esnaf Kan Ağlıyor.

Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız yapmış oldukları esnaf ziyaretleriyle alakalı olarak basın açıklaması düzenledi. Esnafın derdini dinlediklerini bir nebze de olsa dertlerine derman olmayı hedeflediklerini belirten Yıldız devamında şunları söyledi.
“Yapmış olduğumuz ziyaretler kapsamında, farklı iş kollarına sahip bir çok esnafımızı ziyaret ettik ve ziyaret etmeye de devam edeceğiz. Bu ziyaretler esnasında hem iktidarın hem de yerel yönetimlerin esnaftan ve de halktan kopuk olduğunu gördük. Bir baba şefkati ile milletin arasına karışıp, esnafı ziyaret edip dertlerini dinlemeleri gerekirken tam aksine onlardan uzak kalmışlar. Bu sebeple halkın ve esnafın sorunlarını çözmek bir yana bu sorunlardan haberdar olmanın bile mümkün olmadığının farkında değiller. Özellikle, esnafın kapalı olduğu zamanlarda aynı ürünleri satan maketlerin açık olması çok büyük mağduriyet oluşturmakta. Biz kimseyi incitmek için değil, yanlışların ortadan kalkması için bunları söylüyoruz. Hem ekonomik kriz hem de Kovid19 sürecinde hem esnafımız hem de halkımız maddi ve manevi büyük sıkıntı yaşamakta. Bu sıkıntılardan kurtulmanın tek yolu, Milli Görüş’ün tek temsilcisi olan Saadet Partisi’nin iktidar olmasıdır. Bu ülkenin çözülemeyecek hiçbir sorunu yoktur ve Saadet Partisi’de bu sorunları çözecek bilgi, birikim ve tecrübe mevcuttur.” şeklinde konuşarak sözlerini noktaladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL