Bursa Haberleri Eğitim Gündem

YKS kitap setleri Gemlik’te de dağıtıldı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarBursa Büyükşehir Belediyesinin Üniversite adaylarına hediye ettiği YKS kitap setleri Gemlik’te de dağıtıldı. Bursa Büyükşehir Belediyesi, korona virüs tedbirleri sebebiyle yüz yüze eğitimden mahrum kalan üniversite adayı gençlere 17..

YKS kitap setleri Gemlik’te de dağıtıldı

Bursa Büyükşehir Belediyesinin Üniversite adaylarına hediye ettiği YKS kitap setleri Gemlik’te de dağıtıldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, korona virüs tedbirleri sebebiyle yüz yüze eğitimden mahrum kalan üniversite adayı gençlere 17 ilçede ücretsiz YKS soru bankası kitapçıklarının Gemlik’te de dağıtımı yapıldı

15 Temmuz Demokrasi Meydanında kurulan stantlarda 13.00 ile 16.00 saatleri arasında yapılan dağıtıma gençlerin ilgisi büyük oldu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, korona virüs tedbirleri sebebiyle yüz yüze eğitimden mahrum kalan üniversite adayı gençlere 17 ilçede ücretsiz YKS soru bankası kitapçığı dağıtımını tamamlandı.

Bursa’nın kültür, sanat, turizm, ekonomi ve tarih alanlarında marka kent olması için çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, pandemi dolayısıyla yüz yüze eğitimden mahrum kalarak üniversite sınavına hazırlanan gençler için farklı projeler geliştiriyor. Üniversite adaylarının sınava hazırlanmalarından sınav sonrası tercih yapmalarına kadar her alanda desteklerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü aracılığıyla 17 ilçede belirlenen noktalarda ücretsiz YKS soru bankası kitapçığı dağıtımı yapıldı. Program kapsamında Gemlik 15 Temmuz meydanında yapılan dağıtıma Gemlik’li gençlerin ilgisi büyük oldu.
Kitap setleri kalem ve anahtarlık gibi hediyeleri alan gençler memnuniyetlerini ifade ederek ‘Bursa Büyükşehir Belediyesine teşekkürler ederiz’ dediler

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL