İGF Haber

Yozgat’ın Perileri’ne sponsor oldular

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlarİstanbul Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz’ın önerisi üzerine KITA Lojistik A.Ş ile Türkiye Hentbol 1. Ligi takımlarından Yozgat Bayan Hentbol Takımı arasında bir sponsorluk anlaşması imzalandı. YOZGAT (İGFA) –..

Yozgat’ın Perileri’ne sponsor oldular

İstanbul Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz’ın önerisi üzerine KITA Lojistik A.Ş ile Türkiye Hentbol 1. Ligi takımlarından Yozgat Bayan Hentbol Takımı arasında bir sponsorluk anlaşması imzalandı.

YOZGAT (İGFA) – Yozgatlı iş insanı Ercan Ataman’ın yürüttüğü  uluslararası taşımacılık  firması KITA Lojistik  AŞ, Türkiye Hentbol 1. Ligi’nde mücadele veren Yozgat Aile Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü bayan takımına sponsor oldu.  

‘Yozgat’ın Perileri’ adıyla anılan ASP hentbol takımının aylık masraflarının önemli bir bölümünü karşılamayı  taahhüt ederek forma ihtiyaçlarını da karşılayan KITA Lojistik A.Ş,  takıma her ay sağlanacak ekonomik katkının rakamını açıklamadı.

İstanbul Yozgatlılar  Federasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz, Yozgatlı iş insanlarını İstanbul’daki şirket merkezinde ziyaret ederek, isimlerine özel ASP-GSK formalarını hediye ederek, Yozgatlı perilere desteklerinden ötürü teşekkür etti. Yozgatlı iş insanı Ercan Ataman ile  Kıta Lojistik  A.Ş Yönetim Kurulu Murahhas Azası Feray Abacılar, “Yozgat’ı Hentbol Ligi’nde temsil eden enerji dolu kızların başarılarına katkıda bulunmak için daima yanında olacak ve ekonomik desteğimizi her ay sürdüreceğiz” dediler.
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL