İGF Haber

Yüksek riskli il Ardahan’da tedbir toplantısı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarArdahan Valisi Hüseyin Öner’in başkanlığında ile genelinde alınacak yeni tedbirlere yönelik değerlendirme toplantısı düzenlendi. ARDAHAN (İGFA) –   Ardahan Valisi Hüseyin Öner’in başkanlığında Koronavirüs önlemleri ve alınacak yeni tedbirlere..

Yüksek riskli il Ardahan’da tedbir toplantısı

Ardahan Valisi Hüseyin Öner’in başkanlığında ile genelinde alınacak yeni tedbirlere yönelik değerlendirme toplantısı düzenlendi.

ARDAHAN (İGFA) –   Ardahan Valisi Hüseyin Öner’in başkanlığında Koronavirüs önlemleri ve alınacak yeni tedbirlere yönelik toplantı yapıldı.  Belediye Başkanı, Vali yardımcılar, kurum müdürleri, esnaf odası temsilcileri ve diğer yetkililerin hazır bulunduğu toplantıda, kentteki mevcut tedbirler ele alınırken, yeni tedbirlere ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

Vali Öner, Ardahan’ın yüksek riskli iller içerisinde yer aldığını belirterek, yeni tedbirlere ihtiyaç duyulduğunu, bu kapsamda sivil bir özel ekibin bugün itibariyle göreve başladığını söyledi. Ekiplerinin arttırılması, camilerde ve kolluk birimlerinin araçlarında bilgilendirici anonslar yapılması konusunda da ek tedbirlerin alınacağını kaydeden Vali Öner ayrıca, üzerine sorumluluk düşen herkesin salgınla mücadelede etkin rol oynaması gerektiğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL